כן, אנחנו שניים

זוג בחיים וגם שותפים לעבודה.
אנחנו זה העסק, העסק הוא אנחנו.

אנחנו מכירים באיכויות וביכולות האחד/ת של השני/ה. יש בנו סינרגיה, אנחנו הפכים משלימים בערכים שלנו ובצורת העבודה שלנו, יש לנו המון ידע במגוון תחומים מה שהופך אותנו לגם וגם וגם בכל מה שקשור לתחום הקריאייטיב.

נעים להכיר, חן ושמעון.

אנימציית כיף-כף

קצת היסטוריה

הסטודיו הוקם ב-2010, כשמאחורי השם שלו עומד היסוד בשיטת העבודה שלנו – לימונדה, לקחת סיטואציה קיימת, להבין את מרכיביה ולהפוך אותה לטובה יותר באמצעות פתרון לצרכים המדויקים של כל לקוח.

היום אנחנו סטודיו להקמת נוכחות דיגיטלית ברשת עם התמחות בעיצוב ובניית אתרים עבור עסקים קטנים עצמאיים, בלוגרים והוצאות ספרים.

history icon
zoom meeting icon 2

עסק קטן,
שמבין עסקים קטנים.

היינו שם, בהתחלה הקשה ומלאת השאלות של להקים עסק, אנחנו חיים את זה היום – חיים את העסק, את השגרה והקצב הדינמי של עסק קטן, את ההצלחות והקשיים. אנחנו יודעים מה עובר עליכם.

בחרנו לעבוד דווקא עם עסקים קטנים כי יש בהם את הרצון לשינוי, והרצון להתפתח, הם מזינים אותנו באנרגיות ובהתלהבות, אנחנו מאמינים בעסקים קטנים ומתחברים באופן אישי לפרויקטים שלנו, ההצלחה שלכם חשובה לנו.

מחבקי טכנולוגיות, לא חוששים מאתגרים ו"אזורים" לא מוכרים, מאמינים גדולים בידע ושיתופיות – להעביר את זה הלאה, כל הידע שצברנו לא שווה כלום אם הוא נשאר רק אצלנו בראש.

מבט קדימה

אנחנו כל הזמן בתהליכי צמיחה ולמידה לטובת העסק שלנו, סקרנים חובבי גוגל ויו-טיוב כך שתמיד אפשר למצוא אותנו לומדים עוד משהו חדש שמקדם אותנו וכתוצאה גם מקדם את הלקוחות והקהל שלנו.

וואן-סטופ-שופ להקמת נוכחות דיגיטלית ברשת לעסקים קטנים עצמאיים. כמוך בדיוק.

shimon with laptop 2
חן יאקה-שומרון

חן יאקה-שומרון

בת 39, אמא של יוני, נינה ואוסקר, והחצי של שמעון.
הפנים שמאחורי לימונדה. אחראית לצד העיצובי בסטודיו – גורמת לדברים להיראות נכונים ואז גם אסתטיים ויפים. מדברת ונפגשת עם לקוחות, קשובה לקהל ולבעיות שהוא מציף ופותרת את אותן בעיות באמצעות פוסטים בבלוג של לימונדה.
מומחית לאימייל מרקטינג וגורמת לאחרים להתמכר למיילצ׳ימפ.
ויש לה הרבה יותר מידי פרופילים באינסטגרם.

29067116 10156138705644054 8244702359083548672 n

שמעון שומרון

בן 42, אבא של יוני, נינה ואוסקר. החצי של חן.
אחראי לצד הניתוחי בסטודיו – מחפש בעיות ומוצא פתרונות. יועץ, מציף, מאתגר ומכוון. יודע לשאול את השאלות הנכונות ולהוציא מאזור הנוחות על מנת להוביל לתוצאות הטובות ביותר.
חובב אנימציה ויגרום למותג שלכם לזוז.

Scroll to Top

רוצים לדבר?

השאירו פניה בטופס הבא:

א

אה, סליחה?
מה עושים כאן?

שאלה מצויינת! טוב ששאלת.
כאן נרשמים לרשימת הדיוור שלנו.
מדי פעם* אנחנו נשלח לך אימייל עם תכנים בנושאי עיצוב, מיתוג ונוכחות דיגיטלית ברשת.

אז אם כבר קראת כאן פוסט או שניים ואהבת, זה הזמן להשאיר פה את כתובת המייל שלך.

*מדי פעם = פעם בחודש בערך. ללא ספאם ודואר זבל, ניתן להתנתק בכל עת.
מ

מעולה!
נרשמתם בהצלחה!

איזה כיף שהצטרפתם אלינו!
עכשיו, כשאתם חלק מרשימת הדיוור שלנו, אתם תהיו הראשונים לקבל פוסטים חדשים מהבלוג, טיפים, הפתעות והצעות מיוחדות ששמורות רק לכם!
רק תבדקו את המייל שקיבלתם מאיתנו ושהוא בטעות לא נכנס לספאם.